IEROČU SEIFI

Rāda 1-10 no 10 produktiem
Rāda 1-10 no 10 produktiem

Ikvienai fiziskais vai juridiskai personai, kam pieder jebkāda veida ierocis, tam jānodrošina īpaša uzglabāšana. Latvijas likumdošanā to nosaka “Ieroču aprites likums”, kas stājies spēkā 2019. gada 10. aprīlī. Ieroču glabāšanai paredzēti ieroču seifi, kas atbilst visām likumdošanas prasībām. Ieroču seifi ir obligāta nepieciešamība ikvienam ieroču lietotājam – medniekiem, sportistiem, militāristiem, drošības struktūru pārstāvjiem, ieroču kolekcionāriem un citiem, kas saņēmuši ieroču nēsāšanas atļauju un kuru rīcībā ir ierocis.

Ieroču seifi tiek izvēlēti pēc šādiem parametriem:

  • Drošības līmenis – ieroču seifi tiek sertificēti un atbilst kādam no 5 drošības līmeņiem - A vai B klases drošības līmenim, ko nosaka Vācijas standarts VDMA 2499.
  • Pretuzlaušanas pakāpe - saskaņā ar Eiropas drošības standartu EN 14450 ieroču seifi tiek klasificēti atbilstošu S1 vai S2 pretuzlaušanas pakāpei.
  • Slēdzene – standarta komplektācijā mūsu piedāvātie ieroču seifi aprīkoti ar A klases mehānisko slēdzeni, ko atkarībā no klienta vēlmes iespējams nomainīt pret elektronisko slēdzeni vai mehānisko koda slēdzeni.

Ieroču seifa sienu biezums nedrīkst būt mazāks par 2,5 mm. Ieroču seifi ir aizslēdzami ar slēdzeni, kuras atslēga ir pieejama tikai ieroča īpašniekam. Ieroču seifi, kas mazāki par izmēru 1500 x 400 x 300 mm, jāstiprina pie grīdas vai sienas.

Mūsu piedāvājumā:

  • dažāda izmēra un aprīkojuma ieroču seifi plašā klāstā;
  • ieroču seifi ar atsevišķi iebūvētu munīcijas kasti tās uzglabāšanai;
  • ieroču seifi pistolēm un seifi garajiem ieročiem, piemēram, medību bisēm;
  • ugunsdroši ieroču seifi;
  • ekskluzīvi ieroču seifi, kas līdztekus augstām drošības prasībām piedāvā individuālu dizaina risinājumu pēc klienta vēlmēm.
  • atsevišķi seifi tikai pistolēm vai seifi munīcijai.

Visi mūsu piedāvātie ieroču seifi ir sertificēti un atbilst kādam no 5 drošības līmeņiem - A vai B klases drošības līmenim, ko nosaka Vācijas standarts VDMA 24992, vai S1 un S2 pretuzlaušanas pakāpei saskaņā ar Eiropas drošības standartu EN 14450.

Mūsu internetveikalā atradīsiet visu nepieciešamo drošai ieroču glabāšanai no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Sniegsim visas nepieciešamās konsultācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties piemērotāko seifa veidu un modeli.