IEROČU SEIFI

Rāda 1-8 no 8 produktiem
Rāda 1-8 no 8 produktiem

Ieroču seifi ir paredzēti drošai šaujamieroču uzglabāšanai. Droša ieroču uzglabāšana ir obligāta, Latvijas likumdošanā ierakstīta prasība ikvienam tā īpašniekam. Ieroču seifi paredzēti ne vien šaujamieroču uzglabāšanai, bet arī aizsargā tos no zādzībām un nesankcionētas piekļuves un izmantošanas. Ieroču seifi kalpo kā līdzeklis vispārējā drošības līmeņa paaugstināšanai, kā arī sniedz drošības garantijas ieroču īpašniekam, novēršot zādzības draudus un neatļautu piekļuvi viņa personīgajiem šaujamieročiem. Atbilstoša ieroču uzglabāšana ierobežo piekļuvi un neatbilstošu, nesaskaņotu to lietošanu.

Katram ierocim jāizvēlas atbilstošs ieroču seifs, kas piemērots tā atbildīgai uzglabāšanai. Izvēloties seifu, jāņem vērā gan ieroča izmēri, gan vēlamais seifa aprīkojums. “Consumo” piedāvā ieroču seifus gan pistolēm, gan garajiem ieročiem, lai atbilstoši uzglabātu visa izmēra šaujamieročus. Turklāt ir īpaši padomāts par atbildīgu munīcijas uzglabāšanu, kam paredzēti ieroču seifi ar iebūvētu munīcijas uzglabāšanas kasti vai individuāli munīcijas seifi. Lai nodrošinātos ne tikai pret zādzību radīto apdraudējumu, bet arī pret ugunsnelaimēm, ir pieejami ugunsdroši ieroču seifi. Ņemot vērā šo seifu specifiku, tiek nodrošināta ekskluzīva iespēja pielāgot seifa dizainu individuālām prasībām, neatkāpjoties no augstas drošības standartiem. Ieroču seifi pilda gan drošības, gan atbildīgas uzglabāšanas funkcijas. Uzglabājot ieroci seifā tas tiek pasargāts no ārējās vides ietekmes un nesaskaņotas izmantošanas. Ieroču seifs ir izstrādāts tā, lai novērstu ieroču bojāšanu uzglabājot, tādēļ seifa iekšpusē ir pielāgots polsterējums un statīvi. Tādējādi ieroču seifs kalpo arī kā parocīgs organizators.

Ieroču seifi tiek izgatavoti no sevišķi izturīgiem materiāliem, atbilstoši augstiem drošības standartiem. Latvijas likumdošana paredz, ka ieroču glabāšanai paredzētā metāla seifa vai metāla skapja (metāla kastes) sienu biezums ir vismaz 2,5 mm. Ja ieroču seifs ir izgatavots no cita materiāla, tā izturība ir jābūt ekvivalentai iepriekš minētajiem parametriem. “Consumo” piedāvājumā atradīsiet seifus, kas atbilst gan Latvijas likumdošanas prasībām, gan augstāka drošības līmeņa ieroču seifus. Mēs piedāvājam arī ieroču seifu, kas sertificēti saskaņā ar Vācijas standartu VDMA2499. Atbilstoši šim standartam, seifs ierindojams vienā no pieciem drošības līmeņiem A vai B klasē. Tāpat piedāvājam ieroču seifus, kas atbilst augstākajam drošības standartam EN 1143-1, kur drošības klases ir no 0-V. Savukārt pretuzlaušanas pakāpe tiek klasificēta atbilstoši Eiropas drošības standartam EN 14450. Tiek izdalītas divas pakāpes S1 un S2.

Pie drošības faktoriem pieskaitāma arī atbilstoša slēdzene, kas ir piekļuves bloķēšanas mehānisms. Ikviens mūsu piedāvātais ieroču seifs ir aprīkots ar mehānisko slēdzeni. Slēdzeņu iedalījums četrās drošības klasēs: A, B, C, D atbilst standartam EN-1300. Ieroču seifs var tikt aprīkots ar jebkura drošības līmeņa mehānisko slēdzeni pēc individuālas izvēles. Individuāli pielāgotam seifa variantam mehānisko slēdzeni iespējams aizstāt ar elektronisko vai mehānisko koda slēdzeni. Būtiski atzīmēt, ka atslēga vai seifa atvēršanas koda pieeja ir nodrošināma tikai ieroča īpašniekam.

Seifu ir iespējams aprīkot arī ar trauksmes signālu un sensoriem, kas brīdina seifa īpašnieku par nesaskaņotu seifa atvēršanas mēģinājumu. Turklāt jau pavisam drīz “Consumo” piedāvājumā būs pieejama unikāla tehnoloģija – SECURAM seifa monitors. Seifa monitors ir viedierīce, kas tiek ievietota seifā, lai sniegtu nolasāmu informāciju par seifa temperatūru, mitruma līmeni, vibrācijām un kustību. SECURAM aplikācija nodrošina seifa īpašniekam paziņojumus par visiem iegūtajiem rādījumiem un situācijas izmaiņām.

Mēs esam pieredzējuši ieroču seifu izplatītāji, tādēļ pie mums atradīsiet pasaulē atzītu ražotāju labākos ieroču seifus, lai droši uzglabātu šaujamieročus. Izvēlieties no ieroču seifu līderiem - Hartamnn Tresore, Griffon. Mūsu speciālisti palīdzēs neapjukt plašajā ieroču seifu klāstā - individuālās konsultācijas laikā, pārrunājot būtiskos jautājumus, būs iespējams izdarīt izvēli par labu piemērotākajam seifa variantam. Konsultēsim visos jautājumos par individuālajiem pielāgojumiem, lai ieroču seifs atbilstu tieši klienta vajadzībām.

Ieroča nēsāšanas atļauja un īpašumā esošais ierocis tā īpašniekam paredz sevišķu atbildību par adekvātu tā izmantošanu un uzglabāšanu, tādēļ ieroču seifs nedrīkst būt iztrūkstošais elements rūpējoties par drošību. Pareizi izvēlēts un ekspluatēts ieroču seifs ir šaujamieroča īpašnieka atbildība, kas spēj novērst riskus un sniegt sirdsmieru kā īpašniekam, tā sabiedrībai.